LÍČENÍ

Po kosmetickém ošetření pleti většina žen musí vstát z příjemného kosmetického lehátka, opustit místo odpočinku a relaxace a vrhnout se do práce, na nákupy, vyřídit cosi na úřadech a nebo se prostě jen vrátit k rodině a postarat se o blaho svých nejbližších. Pleť je relaxovaná, odpočatá a působí velmi svěže. Ale co to? Jakoby něco chybělo. Ta pomyslná třešínka na dortíku. Chybí vrchol pocitu komfortu a krásy. Líčení.

Denní malé

K uspokojení této potřeby stačí ženám pudr, trocha lesku, zdravíčka, upravit obočí a natřít řasy. Obličej vypadá upraveně a pěstěně.

Denní velké

Někdy je žena po nemoci, po náročnějším období plném stresu a nebo jen prostě chce zvýšit svůj standard a potom kosmetičku požádá o výraznější a náročnější líčení. V tomto okamžiku nastoupí precizní práce s make-upem. Přidáváme trocha lehkých třpytků do okolí očí a řasenku, pro jasnější výraz a svěží pohled. Zvýrazníme oči a rty konturovací tužkou.

Večerní

Pro slavnostní příležitosti, ať už je to ples, svatba a nebo oslava, provádíme kompletní úpravu a líčení klientky pomocí korekce a make-upu. Oči se zvýrazňují stínem a pro hlubší výraz se přidává kontura kolem oka a řasenka. Je-li nutno upravujeme obočí tužkou, nebo stínem. Dále používáme zdravíčka. Pudr přes celý obličej s lehkým třpytivým efektem. Závěr líčení patří perfektnímu líčení rtů pomocí kontury, rtěnky a lesku. Základem každého líčení je vždy heslo: Málo znamená víc, než hodně. Respektujeme barevnou typologii, přirozenost a pocit klientky. Prioritou není použít co nejvíc líčidel, ale spokojená zákaznice, která působí a cítí se sebejistá, sebevědomá, silná a krásná.