MASÁŽE

Relaxační masáž

Masáž založená na klasickém doteku dlaní. V dnešní uspěchané době obliba masáží stále stoupá. Přispívá k tomu i skutečnost, že i kromě prokazatelných účinků fyzických má klasická masáž také výrazně pozitivní účinek na lidskou psychiku. Jakou techniku masér zvolí, je zpravidla na něm. Ale podstatné je, aby se masírovaný cítil během masáže a samozřejmě i po ní, příjemně a uvolněně. A aby se jeho celkový stav změnil k lepšímu.

Thajská masáž

Jedná se o soubor mistrných technik, při kterých se pomocí protažení a akupresury energetických bodů na těl, uvolňuje napětí a bolest svalů, šlach, kloubů a páteře. Provádí se na podložce na zemi. Klient je oblečen do pohodlného úboru. Přináší celkovou relaxaci, pocit nově nabyté vitality a duševní rovnováhy. Thajská masáž se provádí minimálně dvě hodiny, aby se dostavily její účinky – naprosté uvolnění a pocit lehkosti.

Výhoda Thajské masáže prováděné českou masérkou (masérem) je především v přizpůsobení se „evropské citlivosti“ klienta. Někteří jedinci mohou masáž snášet velice obtížně. Proto, na rozdíl od thajských masérů a masérek působících v Evropě, kteří jsou v provádění masáží nekompromisní, jsou čeští maséři citlivější. To je dáno i komunikací v češtině, která se plně projeví v situacích, kdy je třeba souznění s klientem. To napomáhá k lepšímu uvolnění i ke zdárnému výsledku celé masáže.


Budete-li si chtít vyzkoušet Thajskou masáž, je potřeba podotknout, že ji nelze podniknout jako „výlet za exotikou“. Hlavně je třeba uvědomit si, že jde o léčebnou praktiku, která vám uvolní mysl, může odstranit některé blokace a v pravidelném opakování bude mít blahodárné účinky na vaše tělo.

Herbal Siam-thajská bylinná masáž

Tak, jako se v tradiční thajské bylinné masáži používají a kombinují exotické byliny, tak my nabízíme bylinnou thajskou masáž založenou na typicky středoevropských bylinách. Ty jsou namíchány a uzpůsobeny přímo pro vás a váš aktuální stav.

Byliny dodávají naší pokožce vláčnost, napomáhají k uzdravení, očišťují a přinášejí kýžený léčivý efekt. Smyslové vnímání bylin působí jako výborná aromaterapie dechového ústrojí a celého těla. Tato masáž dokáže uvolnit tělo a proniknout do hlouby duše. Relaxace se stává požitkem, díky kterému maximálně zrelaxujete a užijete si okamžik vnímání sebe sama.

Díky profesionalitě našich masérek, které se učily od nejlepších tradičních mistrů přímo v Thajsku, zaručujeme kvalitu a veškerou péči, která se vám dostane. Propojením těchto zkušeností s českou mentalitou máte možnost vychutnat si exotickou masáž s péčí odborníka, který vám porozumí.