O NÁS

Leona Knopová

Po ukončení SOU-MH maturitou, pracovala jako kosmetička ve státním podniku hl. m. Prahy. V 1990 nastoupala do soukromého resortu, ve kterém pracuje dodnes. V roce 1993 byla zaměstnaná jako maskérka ve Stavovském divadle a po mateřské dovolené si otevřela vlastní kosmetické a kadeřnické studio. Svou pracovní kariéru začala soutěžemi v dekorativním líčení, které uzavřela 1. Místem na mistrovství Evropy. Celou svou kosmetickou praxi spolupracovala s fotografy a líčila modelky na focení, nebo natáčení reklamních spotů. Svou odbornost a profesionalitu neustále zdokonaluje rozšiřováním informací a zdokonalováním znalostí v oboru. Pravidelně se účastní odborných školení a seminářů.

Gabriela Susová

Masérské vzdělání :

 • 2004 – Osvědčení o rekvalifikaci
  Masér pro sportovní a rekondiční masáže
 • 2005 – Osvědčení o doškolovacím semináři
  Alternativní masérské techniky Ludmily Mojžíšové
  Bodové a reflexní masáže
  Behaviorální diagnostika
 • 2008 – Kurz Tradiční thajské masáže
  pod vedením Mgr. Jindřišky Slavíkové
 • 2009 – Kurz v Thajsku Tradiční thajské masáže (severní styl) u mistryně Wandee Boonsai – Bylinná masáž

Kromě těchto kurzů se učím vnímat a spolupracovat s energetickou částí každého jednotlivce. A to díky thajské učitelce Wandee Boonsai, která má čtyřicetiletou zkušenost. Zde v Čechách spolupracuji s léčitelkou paní Janou Kabátkovou. Práce masérky se pro mě stala srdeční záležitostí, neboť díky ní je mi dovoleno pomáhat.
Má klientela se skládá z mistrů bojových umění, lékařů, léčitelů a především z těch co vědí jak je krásné si užít sami sebe.

Již se na Vás těším.