PAYOT - ošetření celého těla


Pro dobrý pocit ve vlastním těle je nezbytně nutné, abyste se cítili dobře uvnitř. Všichni si sebou vlečeme břemeno svých každodenních starostí a stresů. Tento stav se stal tak stálým rysem našeho každodenního života, že na něj občas zapomínáme. Pouze Když se jeho následky projeví na našem tělesném vzezření, nebo chování, když nahromaděný stres přesáhne bodu, ze kterého není návratu, pak je čas se od všeho oprostit a obnovit své fyzické síly. Je čas k návratu k základním hodnotám, ke kořenům, abychom se znovu narodili. A to je filosofie Ressource Minerále.

SPA Ressource Minerále vám pomohou navrátit velmi osobní a intenzivní chvíle díky přizpůsobivým, ošetřujícím technikám. Ressource Minerále obsahují řadu vybraných minerálů, získaných z polodrahokamů, jílů, mořských krystalů a esenciálních olejů.

TĚLOVÝ PEELING

Skvělá směs mořských minerálních krystalů a Balzámů s polodrahokamy pomáhá docílit této tělové exfoliaci jemné a sametově hebké pokožky při totální exfoliaci těla a mysli.

TĚLOVÉ MASÁŽE

Masáž s Drahocennými oleji uvolňuje tělové tenze a pak podle vaší volby relaxuje tělo a mysl, napravuje nehezkou celulitidu, nebo stimuluje váš unavený metabolismus.

MASÁŽE ZAD

Masáže Drahocennými oleji nabízejí moře well-being svými rozmanitými masážními technikami pro harmonii a relaxaci. Pro usměrnění nedostatků pleti pramenící z jejích sklonů k maštění, nebo pro oživení a tonus zádových svalů.

TĚLOVÉ ZÁBALY

Mimořádně jemná textura přípravku, docílená smícháním Minerálních jílů, Balzámů s polodrahokamy a Drahocenných olejů naneseného na celé tělo uvolňuje nahromaděnou tenzi a zlepšuje postavu, nebo zpevňuje tkáně.

KOREKCE CELULITIDY

Lokální ošetření, které potlačuje vzhled pomerančové kůry na pokožce pomocí extraktů z kakaa a Gvayany. Pleť je jemnější a pomerančová pokožka mizí.