PRODLOUŽENÍ ŘAS

Permanentní prodlužování řas

B-lashes vám zajistí neodolatelně dlouhé, husté a natočené řasy. Která z nás by si nechtěla pořídit okouzlující pohled, nebo se nechtěla probudit nalíčená, Nabízíme vám tuto jedinečnou službu, založenou na kvalitních produktech firmy B-lashes.
Na jednotlivé přírodní řasy se lepí jednotlivé řasy různých délek, které jsou k nerozeznání od přírodních, a to speciálním adhesivem, které vytváří velmi odolné, flexibilní a neviditelné spojení. Díky tomu se můžete beze strachu oddávat veškerým aktivitám a sportům, včetně plavání a návštěv sauny. Takto prodloužené řasy žádným způsobem nezatěžují vaše přírodní řasy, které rostou a přirozeně se obměňují. Jakmile řasa vypadne, uvolní se spolu s ní i řasa umělá – prodloužená. Na tomto místě poté vyroste řasa nová, která se při doplnění opět prodlouží. Jedná se o velmi pohodlný a dlouhotrvající způsob prodloužení přirodních řas.

Jak dlouho prodloužené řasy vydrží?

Maximální životnost prodloužených řas je ž týdnů, ovšem ideální je provést doplnění za 1 měsíc, aby řasy zůstaly stále krásné a husté. Doplnění spočívá v doplnění chybějících řas, které v průběhu onoho měsíce vypadly a na jejichž místě narostla řasa nová.

Je používané adhesivum bezpečné?

K lepení řas se používá certifikované adhesivum testované Státním zdravotním ústavem v Praze. Nicméně, pokud klientka trpí častými alergiemi, nebo má citlivé oči, je vhodné provést před aplikací test citlivosti. Lepidlo při odborném zacházení nepřichází do kontaktu ani s pokožkou, ani s očima.

Je možné prodloužené řasy líčit řasenkou?

Umělé řasy i lepidlo jsou černé barvy, tedy prodloužením se přírodní řasa zároveň nabarví. Řasenka proto není potřeba. Pokud si přesto přejete řasy líčit, je potřeba použít speciální řasenku určenou na prodloužené řasy. Není vhodné používat klasickou řasenku, jejíž složení může narušovat spoje a způsobit tak předčasné vypadávání umělých řas.

Co mohu udělat proto, aby řasy vydržely co nejdéle?

Velmi důležité je samozřejmě profesionální provedení prodloužení. I naše chování ale může významně ovlivnit životnost prodloužených řas. Je tedy důležité dodržovat několik pravidel:
  • Prvních 12 hodin po prodloužení se vyhnout kontaktu s vodou a po 48 hodin kontaktu s párou (sauna).
  • Denně řasy pročesávat kartáčkem, aby se nezacuchávaly.
  • Na oční okolí používat pouze speciální odličovadlo.
  • Vyhnout se mechanickému působení na řasy (mnutí oka, spaní obličejem v polštáři).
  • Nepoužívat řasenku, případně pouze speciální řasenku.
  • Pro delší trvanlivost a lesk je možné použít speciální fixační roztok.