PRODLOUŽENÍ ŘAS POMOCÍ SÉRA

No.1 LASH

Váš pohled nebyl nikdy svůdnější. Docílíte přirozeného efektu hollywoodských řas.

Pravidelná aplikace převratného sera No1. s patentovanou technologii prodlouží Vaše řasy až o 200% a znásobí jejich počet. Řasy budou zdravé, výrazně silnější, viditelně hustější a extrémně dlouhé.

Znatelný efekt se dostaví již po 5 týdnech pravidelného používání

Revoluční sérum No.1 LASH je bioaktivní růstový stimulátor s převratnou patentovanou technologii, který spolehlivě funguje v každém věku pro ženy i muže a přináší změnu pro Vaše řasy. Při pravidelné aplikaci sera No.1 LASH 1x denně Vaše řasy vyrostou až o 200%. Znásobí svůj počet, zesílí svůj objem a díky stimulaci kořínků vyrostou i řasy, které už vypadly. Již po prvním měsíci každodenního užívání poznáte měřitelný rozdíl. Maximálního růstu je dosaženo po cca 3 měsících každodenní aplikace.

Použití:

Aplikátorem, dostatečně namočeným v séru No.1 LASH, potřete horní i spodní víčka v místě, kde řasy vyrůstají. Je důležité, aby sérum No.1 LASH bylo naneseno přímo ke kořínkům řas. Sérum No.1 LASH se nanáší na čisté, odlíčené a vodou umyté víčko na noc. Po zaschnuti sera No.1 LASH pokračujte v běžné péči o oční okolí. Sérem No.1 LASH nepotírejte řasy samotné, působí pouze v koříncích řas.

Efekt:

U všech uživatelů bez ohledu na věk a pohlaví dochází k intenzivní stimulaci růstu řas. Ve věku nad cca 50let se výsledek může dostavit později. Podle dosavadních studií se, ale může u šedých řas objevit jejich původní, obvykle tmavá barva. Vaše vlastní řasy začnou růst, znásobí se jejich počet, maximálně se prodlouží a zvýší svůj objem.

Dosáhnete efektu Hollywoodských řas bez omezeni. Na rozdíl od umělých řas se můžete potápět, saunovat, sportovat a dělat vše na co si jen vzpomenete, protože to jsou Vaše 100% přírodní řasy.

Princip:

Řasa prochází třemi fázemi růstu. První je fáze růstová a obvykle bývá nejkratší. Druha je přechodová, kdy se řasa již nevyživuje a odděluje se od řasové buňky. Třetí fáze je klidová, kdy nová řasa vytlačuje tu starou a dochází k jejímu vypadnuti. Revoluční sérum No.1 LASH významně prodlužuje fázi růstovou a zajišťuje výživu řasy i ve fázi přechodové. Řasa má tak mnohonásobně delší dobu růstu a je oddálena doba jejího vypadnuti.

Doporučení:

Pro porovnání efektu si své řasy vyfoťte a změřte před první aplikaci a srovnejte s výsledkem vždy po měsíci každodenní aplikace séra No.1 LASH.

Složení:

(INCI): Aquaua, Hyd rolylyzed Keratin , Panthanthanth enol, Lecithincithin , Tauaurin , Glucluc ose, Palmit almitoyl Pentap ntap eptiptiptide 5, Ect oinin, Cap ryl oyl , Glycinlycinlycin lycine, Inosit sitol, Phenoxyethanthan ol, Naringiningin ingine, Copppper, Glucluc onatnatnate, Azelaiclaic acidacid acid, Alclcohol.

Neobsahuje žádné oku škodlivé látky jako Bimatoprost.

Nežadoucí účinky:

Nejsou známy žádné alergické reakce ani poškozeni oči ani nežádoucí účinky. Pokud se přípravek dostane do oka, může lehce štípat - v tom případě oko zavřete a počkejte několik vteřin nebo vypláchněte vodou a osušte. V některých případech může dojit k zčervenání pokožky - je to způsobeno stimulaci kořínků řas a prokrveni pokožky. Doporučujeme neužívat v době těhotenství.

Skladovaní:

Sérum No.1 LASH uchovejte při pokojové teplotě bez přímého slunečního svitu. V případě, že sérum delší čas nepoužíváte, uskladněte jej v chladu a suchu (nesmí zmrznout).